TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pół roku Bolesławieckiego Roweru Miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 04.10.2019 18:55:06
Zdj. UM Bolesławiec

Minęło sześć miesięcy od uruchomienia Bolesławieckiego Roweru Miejskiego. Przez ten czas z wypożyczalni, która składa się z 30 rowerów rozlokowanych w 10 strefach, skorzystano blisko 5,6 tys. razy.

Minęło sześć miesięcy od uruchomienia Bolesławieckiego Roweru Miejskiego. Przez ten czas z wypożyczalni, która składa się z 30 rowerów rozlokowanych w 10 strefach, skorzystano blisko 5,6 tys. razy.

Półroczne statystyki

W ciągu pół roku z BROMu skorzystano niemal 5,6 tys. razy. Każdy rower bolesławieckiego systemu był wypożyczany średnio 750 razy. Łącznie rowerami z wypożyczalni przejechano 13 504 km przez 2 266 godzin.

Obietnica rozbudowy

Jak informuje Urząd Miejski w Bolesławcu, rower staje się coraz bardziej popularnym wśród bolesławian środkiem transportu, a uruchomienie Bolesławieckiego Roweru Miejskiego wprowadziło prawdziwą rewolucję. To cieszy i mobilizuje nas do dalszego działania. Dlatego, w przyszłym roku, postaramy się zwiększyć ilość dostępnych rowerów do 50 sztuk (obecnie 30 sztuk).

Koniec sezonu

Zimową przerwę BROMu zaplanowano na noc z 30 listopada na 1 grudnia. Podczas przerwy rowery zostaną przewiezione do magazynu, w którym przejdą przegląd i naprawy. W 2020 roku rowery ponownie pojawią się na ulicach Bolesławca 1 marca.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bolesławiec
BROM
rower miejski
Roovee
Orange
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.