TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Policyjne patrole rowerowe w Szczecinie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 11.07.2018 18:50:13
Zdj. KWP w Szczecinie

Latem pas nadmorski w Szczecinie będzie patrolowany przez policjantów na rowerach. Funkcjonariusze mają działać prewencyjnie oraz podejmować interwencje w przypadku łamania prawa.

Latem pas nadmorski w Szczecinie będzie patrolowany przez policjantów na rowerach. Funkcjonariusze mają działać prewencyjnie oraz podejmować interwencje w przypadku łamania prawa.

Policyjne patrole rowerowe w Szczecinie są kontynuacją działań z poprzednich lat. Policjanci mają działać w trudno dostepnych dla radjowozów miejscach, m.in. w okolicach alejek parkowych i leśnych ścieżek. Takie patrole mają funcjonować do końca wakacji.

- Do zadań policyjnych patroli rowerowych należy między innymi zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom oraz reagowanie na naruszenia porządku publicznego. Mundurowi szczególną uwagę przywiązują do wykroczeń, które są najbardziej uciążliwe społecznie – spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecanie czy nieobyczajne zachowania – informuje KWP w Szczecinie.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
patrole rowerowe
policja
 • Maciek Patulski – 11.07.2018

  "Pas nadmorski w Szczecinie"? 🤨😮

 • Krzysztof Kantor – 11.07.2018

  Oszczędzają na paliwie by na premie więcej bylo

 • Fryderyk Czempiel – 11.07.2018

  Powinni mandaty wlepiac dla łarzących po sciezkach rowerowych😂

 • Łukasz Senger – 30.07.2018

  Pas nadmorski w Szczecinie?? ;)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.