TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus z promocją na linię Olsztyn - Warszawa
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.09.2019 12:51:36
Polonus z promocją na linię Olsztyn - Warszawa

Polonus z kolejną promocyjną ofertą dla stałych pasażerów. Co dziesiąty bilet na trasie Olsztyn - Warszawa za 1 zł.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner, który realizuje aż pięć połączeń dziennie łączących Olsztyn z Warszawą, przygotował dla swoich stałych pasażerów dedykowaną ofertę. Co dziesiąty bilet na tej trasie mogą kupić za 1 zł.

-"Nowa promocja skierowana jest do pasażerów, którzy regularnie z nami podróżują na trasie pomiędzy Olsztynem a Warszawą. Nasze autokary są nowoczesne i komfortowe, a podróż nimi jest nie tylko bezpieczna, ale dzięki nowej promocji także super przyjazna dla kieszeni! – mówi z dumą Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Co zrobić?

Aby skorzystać z nowej promocji przygotowanej przez Polonus wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę. To atrakcyjna oferta dla pasażerów, którzy regularnie podróżują na linii z Olsztyna do Warszawy.

W ramach realizowanych kursów łączących Olsztyn z Warszawą biało-czerwone autokary Polonusa odjeżdżają aż pięć razy dziennie razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.45, 10:10, 12:05, 14:35 oraz 17:30. Kursy powrotne z Dworca Autobusowego w Olsztynie odjeżdżają o godz. 5.10, 15.45 oraz 16.45, natomiast z przystanku pod szpitalem MSWiA o godz. 6.15 oraz 12.10.

Standard Polonusa

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus