TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polscy i niemieccy pogranicznicy odzyskali rowery. Od Litwina
PAP InfoBike.pl - Opublikowano: 18.01.2019 14:30:23
Polscy i niemieccy pogranicznicy odzyskali rowery. Od Litwina; fot. SG

Dolnośląski oddział Straży Granicznej odzyskał kradzione rowery o wartości 300 tys. zł

Skradzione na terenie Niemiec rowery o łącznej wartości 300 tys. zł odzyskali funkcjonariusze z wspólnej polsko-niemieckiej placówki w Ludwigsdorfie. Rowery były przewożone w busie przez obywatela Litwy.

Jak przekazała w piątek PAP Natalia Żabka z biura prasowego Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, funkcjonariusze Straży Granicznej patrolując autostradę A4 zatrzymali busa, w którym obywatel Litwy przewoził 17 rowerów elektrycznych.

Okazało się, że jednoślady zostały skradzione na terenie Niemiec. Łączna wartość tych rowerów to 300 tys. zł – podała straż graniczna.

Rowery oraz kierowca busa zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
granica
Niemcy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.