TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus łączy siły z PKS Szczecin
InfoBus.pl - Opublikowano: 30.06.2017 11:35:24 1 komentarz
PolskiBus łączy siły z PKS Szczecin

PKS Szczecin to 21. partner platformy PolskiBus. W ramach 3 linii autobusy pojadą ze Szczecina do Jeleniej Góry, Kielc i Gorzowa Wlkp.

PKS Szczecin to 21. partner platformy PolskiBus. W ramach 3 linii autobusy pojadą ze Szczecina do Jeleniej Góry, Kielc i Gorzowa Wlkp.

Pierwsze kursy będą realizowane już od dziś, 30 czerwca.

-"Witamy w gronie naszych partnerów PKS Szczecin. To bardzo ważny moment, ponieważ od dawna otrzymywaliśmy od Pasażerów prośby o wzmocnienie naszej oferty w północno-zachodniej części Polski. Dziś, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom z ogromną przyjemnością udostępniamy na naszej platformie 3 nowe linie łączące aż 12 miast. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W ramach współpracy PolskiBus.com udostępnia swoim pasażerom trzy linie PKS Szczecin:

  • Szczecin – Gorzów Wlkp. – Poznań – Konin – Turek – Łódź – Piotrków Tryb. – Końskie – Kielce

  • Szczecin – Gorzów Wlkp. – Zielona Góra – Bolesławiec – Jelenia Góra

  • Szczecin – Gorzów Wlkp.

Wszystkie kursy realizowane będą autokarami Mercedes-Benz, Setra, Bova. Pojazdy wyposażone są w wygodne, regulowane fotele, klimatyzację, barek, nagłośnienie oraz toaletę.

PKS w Szczecinie istnieje od 1945 r. Firma zatrudnia ok. 200 pracowników, dysponuje autobusami i busami przystosowanymi do wykonywania różnych usług przewozowych osób. Spółka posiada własny dobrze przygotowany do obsługi podróżnych dworzec autobusowy, stację obsługi pojazdów i stację paliw. Spółka świadczy m.in. kursy dalekobieżne łączące Szczecin z miastami w innych województwach, takimi jak np.: Kielce, Łódź, Poznań, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Jelenia Góra. PKS Szczecin wykonuje również 8 razy dziennie regularny przewóz osób ze Szczecina na Berlińskie lotniska Tegel i Schönefeld.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKS Szczecin
PolskiBus
  • zenek – 30.06.2017

    PolskiBus powinien wymagać od przewoźników dla których sprzedaje bilety jednolitego malowania bądź okleiny autobusów i przynajmniej czynnego wc, wtedy miałoby to jakiś sens i mogłoby przyciągnąć pasażerów. A obecnie jest to jedynie sprzedaż biletów na istniejące od dawna kursy PKS.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.