TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poprowadź punkt wypożyczalni rowerów cargo
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.01.2018 20:05:54
Zdj. Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie szuka instytucji, które będą opiekowały się rowerami cargo i udostępniały je chętnym. Wypożyczalnia rowerów towarowych ma ruszyć wiosną tego roku.

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie szuka instytucji, które będą opiekowały się rowerami cargo i udostępniały je chętnym. Wypożyczalnia rowerów towarowych ma ruszyć wiosną tego roku.

Sieć wypożyczalni rowerów towarowych funkcjonuje w Warszawie od 2014 roku. Obecnie można je wypożyczyć w jednym z 8 punktów na terenie miasta. Korzystanie z rowerów jest bezpłatne a maksymalny czas wypożyczenia to jedna doba.

Poszukiwana instytucja

ZDM chce, by rowery trafiły do wypożyczalni na podobnych zasadach jak dotychczas. Zarząd Dróg szuka instytucji/miejsc, np. domy kultury, biblioteki, kawiarni, świetlic, które są gotowe zaopiekować się rowerem i udostępniać go mieszkańcom.

Jednostki chętne do współpracy mogą skorzystać z formularza kontaktowego

Więcej o rowerach towarowych: Więcej o rowerach towarowych


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
rower cargo
rower towarowy
wypożyczalnia
ZDM
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.