TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poseł PiS – Piotr Babinetz – potrącił dwóch chłopców
PAP, INFOBIKE.PL - Opublikowano: 29.10.2018 16:39:04
Poseł PiS – Piotr Babinetz – potrąci dwóch chłopców

Dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat oraz poseł PiS Piotr Babinetz ucierpieli w wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Zmiennica na Podkarpaciu. Chłopcy doznali lekkich obrażeń, poseł ma uszkodzone kręgi i czeka go operacja. Babinetz był trzeźwy.

Dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat oraz poseł PiS Piotr Babinetz ucierpieli w wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Zmiennica na Podkarpaciu. Chłopcy doznali lekkich obrażeń, poseł ma uszkodzone kręgi i czeka go operacja. Babinetz był trzeźwy.

Jak poinformowała PAP w poniedziałek oficer prasowy komendy policji w Brzozowie Monika Dereń, do wypadku doszło około godz. 20 na nieoświetlonym odcinku drogi, w lesie.

"Dwóch chłopców w wieku 15 i 16 lat szło poboczem, prowadząc rowery. Zostali potrąceni przez opla (którego prowadził Babinetz - PAP). Chłopcy oraz kierowca trafili do szpitala. Chłopcy zostali lekko ranni, poważniejsze obrażenie odniósł kierowca samochodu, który był trzeźwy" - dodała.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, Babinetz ma uszkodzone kręgi i ma mieć operację. Z ustaleń policji wynika, że rowery miały oświetlenie, włączoną lampkę miał też jeden z chłopców.

Do wypadku odniósł się również dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka, który na Twitterze napisał: "Parlamentarzysta odniósł poważne obrażenia i aktualnie przebywa w szpitalu. Badanie zostało przeprowadzone, jak tylko było to możliwe. Poseł był trzeźwy". (PAP)

 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wypadek
potrącenie
 • Bartek Mrozek – 29.10.2018

  Jak rozumiem, informacja o tym że był to poseł była niezbędna?

 • Marcin Mateusz Ef – 29.10.2018

  Gdyby chodziło o platfusów, to zapewne informacja by się w ogóle nie ukazała.

 • Kamil Wódczak – 29.10.2018

  Coś czuję, że gdyby to samo zrobił ktoś z opozycji, to ten post nie miałby miejsca. Czyżby ból dupy redaktorów o to, że kolejne wybory zgarnęło PIS. Takie wypadki dzieją się codziennie i każde opisujecie? No właśnie nie. Ale oczywiście dla was nie liczy się nic oprócz hasła "PIS"

 • Karol Wieczorek – 29.10.2018

  a te rowery były pancerne, że kierowca odniósł ciężkie obrażenia, a rowerzyści lekko ranni?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.