TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Powiększa się rower miejski w Piasecznie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 07.11.2018 18:41:36
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Piaseczyński Rower Miejski wzbogacił się o nową stację. Po powiększeniu system składa się z pięciu stacji i 40 rowerów. Nową stację postawiono przy stadionie miejskim dzięki projektowi budżetu obywatelskiego.

Piaseczyński Rower Miejski wzbogacił się o nową stację. Po powiększeniu system składa się z pięciu stacji i 40 rowerów. Nową stację postawiono przy stadionie miejskim dzięki projektowi budżetu obywatelskiego.

Obecny sezon Piaseczyńskiego Roweru Miejskiego rozpoczął działanie 1 marca. Do tego czasu z systemu skorzystano około 9 tys. razy. Wypożyczalnia jest obsługiwana przez firmę Nextbike Polska. System jest kompatybilny z wypożyczalniami w Konstancinie i w Warszawie.

System wypożyczania rowerów to cztery stacje: Dworzec PKP, Centrum – obok sądu, Stadion Miejski oraz Józefosław – róg Cyraneczki i Julianowskiej. W przyszłym roku system ma zostać powiększony o piątą stację.

Od momentu uruchomienia systemu odnotowaliśmy ok. 9000 wypożyczeń, jednak dokładne statystyki znane będą po zakończeniu sezonu. Ze względu na sprzyjającą pogodę stacje będą czynne do końca listopada, a ponownie rowery pojawią się u nas w marcu przyszłego roku – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik biura promocji i informacji.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Piaseczno
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.