TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Powstanie droga rowerowa na Wiertniczej w Warszawie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 04.01.2018 20:56:32
Zdj. Paweł Błach - InfoBike.pl

Dwie oferty wpłynęły w przetargu na wykonanie drogi rowerowej, chodnika, sygnalizacji świetlnej i przejścia dla pieszych na ul. Wiertniczej w Warszawie. Droga rowerowa ma mieć długość ok. 2 km.

Dwie oferty wpłynęły w przetargu na wykonanie drogi rowerowej, chodnika, sygnalizacji świetlnej i przejścia dla pieszych na ul. Wiertniczej w Warszawie. Droga rowerowa ma mieć długość ok. 2 km.

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie otrzymał dwie oferty na kwoty od 11 do 12 mln zł. Wykonawcy zadeklarowali też wydłużenie gwarancji na wykonane roboty do 60 miesięcy. ZDM przeznaczył na inwestycje 11 556 961,73 zł brutto. Teraz dokumenty przetargowe zostaną poddane analizie.

Powstaną przejazdy rowerowe przy skrzyżowaniu z ul. Łowczą, ul. Ostrą/Lentza i przy ul. Kosiarzy. ZDM informuje, że od ul. Obornickiej powstanie również droga rowerowa po wschodniej stronie, którą będzie można dojechać w stronę Pałacu w Wilanowie. Przejazdy rowerowe pojawią się też na przejściach dla pieszych przy pętli autobusowej. Droga rowerowa zostanie połączona z istniejącą trasą w stronę Powsina, na wysokości istniejącego mostku pieszego nad Potokiem Służewieckim.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
przetarg
droga rowerowa
przejazdy rowerowe
ZDM
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.