TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań - na Grunwaldzkiej trwa budowa trasy rowerowej
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 01.07.2019 11:29:02
Zdj. PIM

Trwają prace przy budowie ważnej trasy rowerowej wzdłuż ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Część nowej infrastruktury ma być dostępna jeszcze w tym roku.

Trwają prace przy budowie ważnej trasy rowerowej wzdłuż ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Część nowej infrastruktury ma być dostępna jeszcze w tym roku.

Ważna trasa rowerowa

Ulica Grunwaldzka, jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie, jest jedną z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych tras rowerowych w mieście. Drogą rowerową od ul. od ul. Roosevelta do ul. Słonecznej/Ostroroga będzie można przejechać rowerem jeszcze w tym roku.

Od ul. Roosevelta do ul. Stolarskiej układane są kamienne krawężniki. Trwaj również prace Na tym odcinku kończone jest układanie kamiennych krawężników. Trwają także prace przygotowawcze do ułożenia nawierzchni. Na trzech pozostałych odcinkach została już ułożona masa bitumiczna oraz wybudowano chodniki wraz z krawężnikami.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
droga
Grunwaldzka
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.