TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznań promuje czytelnictwo na rowerze
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 09.07.2018 15:27:00
Poznań promuje czytelnictwo na rowerze

Centrum Kultury “Zamek" w Poznaniu promuje czytelnictwo na rowerze. W miastu ruszy specjalna biblioteka przypominająca rikszę, który latem można spotkać w parku i na placach zabaw.

Centrum Kultury “Zamek" w Poznaniu promuje czytelnictwo na rowerze. W miastu ruszy specjalna biblioteka przypominająca rikszę, który latem można spotkać w parku i na placach zabaw.

Z mobilnej biblioteki mogą korzystać zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Nasz bibliotekarz opowiada dzieciom o książkach, czyta ich fragmenty, proponuje zabawę wokół wybranych przez dzieci pozycji, a także zachęca rodziców do czytania dzieciom i podpowiada im wartościowe tytuły.

"Elmer  - biblioteka w kratkę" 

Bibliotekę na rowerze będzie można spotkać w Parki im. Adama Mickiewicza w Poznaniu od godz. 16. W przypadku niesprzyjającej pogody organizator zaprasza do Atrium CK “Zamek" na I piętro.

Czy znacie już najbardziej kolorowego słonia w kratkę? Jeśli nie, to zapewniamy, że warto go spotkać. A jeśli jego przygody są Wam już znane, jesteśmy przekonani, że chętnie wrócicie do lektury. Podczas spotkania poczytamy, pobiegamy, będzie też działanie plastyczne. Oby pogoda dopisała i nie była w kratkę! - zapraszam Centrum Kultury “Zamek" w Poznaniu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
Centrum Kultury Zamek
biblioteka
czytelnictwo
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.