TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznański Rower Miejski z sezonem do 17 grudnia
InfoBike.pl - Opublikowano: 27.11.2017 12:25:05
Poznański Rower Miejski z sezonem do 17 grudnia

Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie, zapadła decyzja, aby poznański rowerowy sezon 2017 przedłużyć – zakończy się on 17 grudnia.

Ten sezon Poznańskiego Roweru Miejskiego jest absolutnie rekordowy. Przez dziewięć miesięcy rowery wypożyczono ponad milion razy, a liczba użytkowników PRM zbliżyła się do 100 tysięcy. Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie, zapadła decyzja, aby sezon 2017 przedłużyć – zakończy się on 17 grudnia.

"Tak duże zainteresowanie rowerami publicznymi to dla nas sygnał, że nie tylko warto przedłużyć tegoroczny sezon, ale również, że sieć wypożyczalni warto rozwijać. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na przyszły rok planujemy kolejną rozbudowę" – mówi Daniel Wawrzyniak, zastępca dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

-"Poznański Rower Miejski wskoczył na podium największych i najpopularniejszych systemów rowerowych w Polsce" – ocenia Tomasz Wojtkiewicz, prezes firmy Nextbike Polska, która jest operatorem systemu PRM.

-"W październiku tego roku rower wypożyczono ponad 82 tys. razy, a to oznacza, że użytkownicy sięgali po niego dwa razy częściej niż w październiku 2016 roku. W listopadzie wynik również był bardzo dobry: w tym roku już w połowie miesiąca liczba wypożyczeń była większa niż w całym listopadzie ubiegłego roku" – mówi Maciej Wudarski.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
PRM
Nextbike
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.