TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznański Rower Miejski z sezonem do 17 grudnia
InfoBike.pl - Opublikowano: 27.11.2017 12:25:05
Poznański Rower Miejski z sezonem do 17 grudnia

Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie, zapadła decyzja, aby poznański rowerowy sezon 2017 przedłużyć – zakończy się on 17 grudnia.

Ten sezon Poznańskiego Roweru Miejskiego jest absolutnie rekordowy. Przez dziewięć miesięcy rowery wypożyczono ponad milion razy, a liczba użytkowników PRM zbliżyła się do 100 tysięcy. Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie, zapadła decyzja, aby sezon 2017 przedłużyć – zakończy się on 17 grudnia.

"Tak duże zainteresowanie rowerami publicznymi to dla nas sygnał, że nie tylko warto przedłużyć tegoroczny sezon, ale również, że sieć wypożyczalni warto rozwijać. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na przyszły rok planujemy kolejną rozbudowę" – mówi Daniel Wawrzyniak, zastępca dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

-"Poznański Rower Miejski wskoczył na podium największych i najpopularniejszych systemów rowerowych w Polsce" – ocenia Tomasz Wojtkiewicz, prezes firmy Nextbike Polska, która jest operatorem systemu PRM.

-"W październiku tego roku rower wypożyczono ponad 82 tys. razy, a to oznacza, że użytkownicy sięgali po niego dwa razy częściej niż w październiku 2016 roku. W listopadzie wynik również był bardzo dobry: w tym roku już w połowie miesiąca liczba wypożyczeń była większa niż w całym listopadzie ubiegłego roku" – mówi Maciej Wudarski.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
PRM
Nextbike