TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznawaj Kraków na rowerze
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 08.10.2018 19:53:22
Poznawaj Kraków na rowerze

Kraków zaprasza na kolejne wycieczki rowerowe. W październiku odbędą się trzy przejażdżki: po Nowej Hucie, śladami Jana Pawła II oraz osobliwości Krakowa.

Kraków zaprasza na kolejne wycieczki rowerowe. W październiku odbędą się trzy przejażdżki: po Nowej Hucie, śladami Jana Pawła II oraz osobliwości Krakowa.

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa kolejny raz zaprasza na przejażdżki rowerowe promujące zrównoważoną mobilność prowadzone przez przewodnika po Krakowie. Każda z wycieczek trwa około trzech godzi.

  • niedziela, 14 października "Śladami Jana Pawła II", zbiórka przy głównym wejściu na cmentarz Rakowicki od ul. Rakowickiej o godz. 10.00 i 14.00 (Zgłoszenia do 12 października do godz. 14.00);
  • niedziela, 21 października "Osobliwości Krakowa", zbiórka plac Wszystkich Świętych o godz. 9.30 i 13.30 (Zgłoszenia do 19 października do godz. 14.00);
  • niedziela, 28 października "Nowa Huta", zbiórka przed Nowohuckim Centrum Kultury o godz. 9.30 i 13.30 (Zgłoszenia do 26 października do godz. 14:00).

Liczba miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Można je nadsyłać na adres: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numery telefonów: 12 616 87 70, 12 616 87 48, 12 616 87 80. Prosimy o dopisek "WYCIECZKA Jura" w tytule e-maila i wskazanie konkretnego terminu wycieczki i godziny. Prosimy także o podanie numeru telefonu na potrzeby dalszego kontaktu w sprawie wycieczki.

Potwierdzeniem udziału w wycieczce jest informacja zwrotna ze strony przedstawiciela organizatora, którym jest Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa.

Zgłoszenie i udział w wycieczce jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
zwiedzanie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.