TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przenośna myjnia rowerowa - film
MIASTO2077.PL - Opublikowano: 13.03.2018 19:55:30
Zdj. miasto2077.pl

Przyglądając się CycleWash Duo można tylko zacząć się zastanawiać dlaczego takie urządzenie pojawiło się dopiero teraz.

Na świecie produkuje się dwa do trzech razy więcej rowerów niż samochodów. W samej Europie sprzedaje się ich ponad 20 mln rocznie. Przyglądając się CycleWash Duo można tylko zacząć się zastanawiać dlaczego takie urządzenie pojawiło się dopiero teraz. Jest to opracowana przez niemieckich inżynierów przenośna myjnia dla rowerów.

Urządzenie, które właścicielom dwukołowych pojazdów, ma przynieść nie tylko wygodę i brak ryzyka związanego z uszkodzeniem rowerupodczas mycia ręcznego. To też dość ekologiczna maszyna, która w czasie jednej sesji myjącej (trwa około 3 do 5 minut) zużywa zaledwie pół litra wody.


Urządzenie wielkości komody posiada pojemnik na 110 litrów, co gwarantuje mu niezależność od bieżącego źródła wody. CycleWash Duo jest więc rodzajem mobilnej myjni, którą można zamontować zarówno koło sklepu rowerowego, jak i na mecie rajdu terenowego. Jej cena to 6.750 euro czyli około 28 tys. zł.

Źródło

Tekst udostępniony w oparciu o licencję Creative Commons.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
CycleWash Duo
myjnia rowerów
myjnia rowerowa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.