TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Publiczna stacja naprawy rowerów w Legnicy
PORTAL.LEGNICA.EU - Opublikowano: 16.06.2016 00:04:13
Fot. portal.legnica.eu

We środę 15 czerwca uruchomiono w Legnicy publiczną stację naprawy rowerów. Stacja, którą ufundowało miasto, stanęła w parku Miejskim.

We środę 15 czerwca uruchomiono w Legnicy publiczną stację naprawy rowerów. Stacja, którą ufundowało miasto, stanęła w parku Miejskim.

Samoobsługowe urządzenie stanęło na tzw. ?patelni? w sąsiedztwie platform rolkarskich i stadionu miejskiego.

- To najlepsze z możliwych miejsc ? stwierdza Robert Pirecki ze Stowarzyszenia Turystyki Rowerowej EKORAMA, który pierwszy testował stację napraw. ? W parku spotyka się większość legnickich tras rowerowych. Dodał, że stacja jest w pełni profesjonalna i bardzo dobrej jakości. ? Oby służyła cyklistom jak najdłużej i nie padła nigdy ofiarą dewastacji ? podkreślił.

Opiekująca się parkiem ogrodniczka miejska, pani Henryka Zdziech, powiedziała, że to pierwsza publiczna stacja naprawy rowerów, testowa. Jeśli się sprawdzi i nie zostanie zniszczona, to w mieście pojawią się kolejne. Stanowisko naprawcze znajduje się na terenie objętym miejskim monitoringiem. ? To poprawi też bezpieczeństwo rowerzystów ? dodała pani ogrodnik.

 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Legnica
stacja naprawy rowerów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.