TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Publiczna stacja naprawy rowerów w Legnicy
PORTAL.LEGNICA.EU - Opublikowano: 16.06.2016 00:04:13
Fot. portal.legnica.eu

We środę 15 czerwca uruchomiono w Legnicy publiczną stację naprawy rowerów. Stacja, którą ufundowało miasto, stanęła w parku Miejskim.

Samoobsługowe urządzenie stanęło na tzw. ?patelni? w sąsiedztwie platform rolkarskich i stadionu miejskiego.

- To najlepsze z możliwych miejsc ? stwierdza Robert Pirecki ze Stowarzyszenia Turystyki Rowerowej EKORAMA, który pierwszy testował stację napraw. ? W parku spotyka się większość legnickich tras rowerowych. Dodał, że stacja jest w pełni profesjonalna i bardzo dobrej jakości. ? Oby służyła cyklistom jak najdłużej i nie padła nigdy ofiarą dewastacji ? podkreślił.

Opiekująca się parkiem ogrodniczka miejska, pani Henryka Zdziech, powiedziała, że to pierwsza publiczna stacja naprawy rowerów, testowa. Jeśli się sprawdzi i nie zostanie zniszczona, to w mieście pojawią się kolejne. Stanowisko naprawcze znajduje się na terenie objętym miejskim monitoringiem. ? To poprawi też bezpieczeństwo rowerzystów ? dodała pani ogrodnik.

 


Sprawdź też:
Legnica
stacja naprawy rowerów

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.