TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Radom - wsiądź na rower i "Jazda z miasta!"
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 05.04.2019 15:46:25
Zdj. Bractwo Rowerowe - Radom

Jak dobrze spędzić niedzielę? Niekoniecznie siedząc przed telewizorem. W Radomiu rusza kolejna edycja akcji "Jazda z miasta!", która polega na… grupowej jeździe rowerami poza miasto. Najbliższa wycieczka już 14 kwietnia. Cel: Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

Jak dobrze spędzić niedzielę? Niekoniecznie siedząc przed telewizorem. W Radomiu rusza kolejna edycja akcji "Jazda z miasta!", która polega na… grupowej jeździe rowerami poza miasto. Najbliższa wycieczka już 14 kwietnia. Cel: Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

"Jazda z miasta!" to akcja organizowana co roku przez Salon Rowerowy RODEX, radomski oddział Gazety Wyborczej oraz Bractwo Rowerowe. Każdy wyjazd to przejechanie od 30 do 50 km w jedną stronę, przyjemnie spędzony czas oraz poczęstunek przy ognisku.

Każdego roku pięć wyjazdów organizowanych jest do Puszczy Kozienickiej, a dwie poza Puszczę. W każdym przejeździe bierze udział do kilkuset osób.

Cele "Jazdy z miasta!"

Są proste – informuje jeden z organizatorów – Salon Rowerowy RODEX: ruszmy się, wsiądźmy na rowery, jedźmy do lasu, zaczerpnijmy świeżego powierza, zmęczmy się, zobaczmy najpiękniejsze zakątki puszczy, poznajmy szlaki, by potem samodzielnie, z przyjaciółmi, z rodziną przemierzać okolice Radomia.

Niespodzianka – test rowerów elektrycznych CUBE

RODEX przygotował atrakcję dla miłośników rowerów elektryczych. Dla chętnych salon wypożyczy do testów rowery elektryczne CUBE.

Zgłoszenia

- Jak zgłosić swoje uczestnictwo w wycieczce? Trzeba je wysłać na adres jazdazmiasta@radom.agora.pl, w tytule wpisując Jazda z Miasta!, a w treści podając imię i nazwisko uczestnika. Na zgłoszenia czekamy do piątku 12 kwietnia do północy – informuje Paweł Matracki, właściciel RODEXu.

Zobacz szczegóły wyjazdu >>Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
Jazda z miasta
wycieczka
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.