TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rekord akcji Bike to Eurocentrum
INFORMACJA PRASOWA - Opublikowano: 17.07.2017 19:28:47
Zdj. Informacja prasowa

Doroczna akcja zachęcająca pracowników biur do korzystania z rowerów w drodze do pracy, organizowana przez Eurocentrum Office Complex w Warszawie, dobiegła końca.

Doroczna akcja zachęcająca pracowników biur do korzystania z rowerów w drodze do pracy, organizowana przez Eurocentrum Office Complex w Warszawie, dobiegła końca. W ciągu dwóch miesięcy cykliści przejechali niemal 12 500 kilometrów. Zarządca obiektu Grupa Capital Park nagrodziła najwytrwalszych rowerzystów cennymi nagrodami i wsparli dzieci z ośrodka dla uchodźców. Rekordzista pokonał łącznie aż 819 km!

Akcja rowerowa odbyła się w biurowcu Eurcentrum Office Complex, zlokalizowanym przy Alejach Jerozolimskich 136, już po raz trzeci. Co roku cieszy się ona rosnącą popularnością wśród pracowników kompleksu, którzy z chęcią przesiadają się na dwa kółka. Dojazd do Eurocentrum na rowerze łączy przyjemne z pożytecznym – daje korzyści zdrowotne, ma pozytywny wpływ na środowisko i umożliwia pracownikom zdobycie nagród, a także daje wsparcie potrzebującym.

W tym roku akcja trwała od 8 maja do 30 czerwca i mimo czasem niesprzyjającej pogody zakończyła się sukcesem. Łącznie wszyscy uczestnicy przejechali 12 431 kilometrów. Zwycięzca nagrody głównej, roweru Electra, przejechał w ciągu 39 dni aż 819 km.

W kategorii grupowej triumfowała firma Checkware. Co trzeci jej pracownik zdecydował się na uczestnictwo w akcji, dzięki czemu firma otrzymała dystrybutor wody marki Vivreau wraz z butelkami wielokrotnego użytku ze swoim logotypem.

Poza głównymi nagrodami, w ciągu trwania akcji rozdawane były również inne upominki. Codzienne każdy cyklista dostawał w recepcji jabłko. W środy na cyklistów czekały co tydzień inne atrakcje np. rowerowe śniadania i darmowy, profesjonalny serwis. Z kolei w piątki pracownicy, którzy przejechali najwięcej kilometrów w danym tygodniu, wygrywali akcesoria do swoich jednośladów, takie jak lampki do rowerów czy kulinarne poradniki rowerzysty.

Grupa Capital Park, zarządca i właściciel Eurocentrum, a zarazem organizator wydarzenia, za każde 2 000 kilometrów pokonanych w ramach akcji przekaże rower dziecięcy do ośrodka dla uchodźców pod Górą Kalwarią, co oznacza, że w te wakacje dzieci będą mogły cieszyć się sześcioma nowymi jednośladami.

Choć akcja Bike to Eurocentrum zakończyła się, to pracownicy już zadeklarowali, że z przyjemnością będą dojeżdżać do Eurocentrum na dwóch kółkach, korzystając z rozbudowanej infrastruktury rowerowej. Kompleks biurowy oferuje im 210 miejsc postojowych dla jednośladów (przed budynkiem i w garażu podziemnym), 22 przebieralni i pryszniców, samoobsługową stację naprawy rowerów i stację rowerów miejskich Veturilo, dofinansowaną przez Grupę Capital Park.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bike to Eurocentrum
Eurocentrum
akcja rowerowa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.