TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Za dojazd rowerem do pracy można wygrać ... śniadanie
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.02.2019 10:30:53
Rowerem do pracy? Wygraj ... śniadanie. W Gdyni

Jeździsz rowerem do pracy w Gdyni? Zgłoś się do konkursu i wygrywaj rowerowe śniadania oraz gadżety.

Jeździsz rowerem do pracy w Gdyni? Zgłoś się do konkursu i wygrywaj rowerowe śniadania oraz gadżety.

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji gdyńskiego konkursu "Do pracy jadę rowerem". Akcja startuje 4 marca 2019 r., ale już teraz można zgłaszać firmy, których pracownicy dojeżdżają do pracy na rowerze. W nagrodę będą otrzymywać śniadania, rowerowe gadżety, a w finale nawet 500 zł.

W pierwszym etapie zgłaszają się firmy, a dopiero po ich zarejestrowaniu do drużyny mogą dopisywać się pracownicy.

Każdy przejazd

Rejestracja firm zaczęła się 18 lutego 2019 r. Po potwierdzeniu rejestracji, profil firmy pojawi się na stronie konkursu. Wtedy indywidualne konta mogą zakładać pracownicy. W konkursie "Do pracy jadę rowerem" mogą wziąć udział firmy z siedzibą bądź oddziałami na terenie Gdyni.

Rowerzyści, którzy odbędą w tygodniu minimum sześć podróży rowerem, otrzymają w kolejnym tygodniu roboczym "śniadanie rowerowe" – będzie na nich czekać pożywna kanapka oraz owoc. Jedna podróż rowerem to droga do pracy lub droga z pracy (niezależnie od jej długości). Po wyczerpaniu puli śniadań, przejazdy będą premiowane innymi upominkami: akcesoriami śniadaniowymi, lampkami rowerowymi czy chustami typu buff. Każdy, kto w czasie trwania akcji odbędzie co najmniej 40 podróży lub przejedzie minimum 300 kilometrów rowerem, będzie mógł wylosować jedną z 30 nagród pieniężnych po 500 złotych. Ponadto wyróżnione zostaną firmy, które osiągną najlepsze wyniki w sześciu kategoriach konkursowych.

Zabawa będzie trwała do 4 marca 2019 r. do końca października 2019 r. Zgłoszenia są przyjmowane na stronie konkursu Do pracy jadę rowerem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
Gdynia
  • Grzesiek Romek – 21.02.2019

    Co ciekawe, logistyka ma być oparta na rowerze towarowym (istotne kryterium pozacenowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia na dostawę m.in. śniadań) :)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.