TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rowerem miejskim po Kołobrzegu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 20.02.2018 19:42:26
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Masowy powrót do systemów wypożyczalni rowerów miejskich zawita do Kołobrzegu. Od 1 marca będzie można znów wypożyczyć 125 rowerów w 12 stacjach.

Masowy powrót do systemów wypożyczalni rowerów miejskich zawita do Kołobrzegu. Od 1 marca będzie można znów wypożyczyć 125 rowerów w 12 stacjach.

57 tys. razy wypożyczano rowery w systemie Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. 5500 osób zarejestrowało się w kołobrzeskim systemie, a blisko 2600 było zarejestrowanych w innych systemach.

"Ubiegłoroczne statystyki pokazały, że z rowerów korzystają zarówno turyści, jak i mieszkańcy. To ważne, bo pokazuje, że rower publiczny jest nie tylko doskonałym sposobem na rekreację, ale służy również do codziennego transportu" – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

"Kołobrzeski Rower Miejski stał się kolejną atrakcją, którą doceniają odwiedzający nas turyści. Cieszy mnie, że korzystają z niego również mieszkańcy, którzy coraz częściej traktują rower jako środek codziennego transportu" – mówi prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek. "Już poprzedni sezon pokazał, że Kołobrzeski Rower Miejski był strzałem w dziesiątkę. Jestem pewien, że ten rok będzie jeszcze lepszy zwłaszcza, że rowery będzie można wypożyczać również wiosną".

Lokalizacje stacji bez zmian

Rowery miejskie Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego można wypożyczać w tych samych stacjach co w poprzednim sezonie: Stadion, Ul. 1 Maja, Ratusz, Ul. Słowińców, Dworzec PKP, Latarnia Morska, Kamienny Szaniec, Ul. Arciszewskiego, Ul. Toruńska, Ul. Świętego Wojciecha, Ogrody – ul. Fredry i Podczele – ul. Brzeska.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kołobrzeg
Kołobrzeski Rower Miejski
wypożyczalnia rowerów
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.