TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rowerowa impreza w krakowskiej Bonarce
InfoBike.pl - Opublikowano: 11.05.2018 17:24:48
Rowerowa impreza w krakowskiej Bonarce

12 maja w Galerii Bonarka otwarcie nowej stacji rowerowej sieci Wavelo i wiele atrakcji dedykowanych rowerzystom.

12 maja w krakowskiej Galerii Bonarka będzie miało miejsce otwarcie nowej stacji rowerowej sieci Wavelo.

Wydarzeniu będzie towarzyszyło wiele atrakcji dedykowanych rowerzystom. Będą konkursy z nagrodami, a także możliwość bezpłatnego przeglądu serwisowego własnego roweru. Z myślą o amatorach dwóch kółek Bonarka zwiększa też liczebność stojaków rowerowych przy centrum.

Nowa stacja przy Bonarce będzie zlokalizowana w okolicach wejścia głównego od ul. Kamieńskiego. Tam też należy szukać wszystkich dedykowanych rowerzystom atrakcji, które na sobotę, 12 maja, przygotowała Bonarka wraz z operatorem roweru miejskiego Wavelo.

Oficjalnym wydarzeniem dnia jest uroczyste otwarcie stacji, które zaplanowano na godz. 12:00. Ale już od godz. 10:00 można przychodzić do Bonarki, a najlepiej przyjeżdżać na dwóch kółkach, aby wziąć udział w rowerowym święcie.

Okazją jest między innymi możliwość bezpłatnego przeglądu rowerów, którego na miejscu będą dokonywać profesjonalni serwisanci. Sprawdzą stan poszczególnych części, wyregulują napęd i hamulce, a także ocenią ciśnienie w kołach. Zalecą też niezbędne naprawy, na które w sobotę może już nie być cza-su (impreza zakończy się o godz. 16:00). Najlepiej więc nie zwlekać i pojawić się w Bonarce już rano, gdyż rowery będą serwisowane według kolejności zgłoszeń.

Bonarka zachęca też do wzięcia udziału w konkursach, w których na uczestników czekają rowerowe gadżety i miesięczne abonamenty na korzystanie z systemu roweru miejskiego Wavelo. Dzięki nowej stacji będzie można przyjechać do Bonarki na jednośladzie i zrobić zakupy, obejrzeć seans. Galeria leży w bardzo sprzyjającej lokalizacji, jeśli chodzi o dostęp do tras rowerowych. Otwarcie stacji to wyjście naprzeciw potrzebom klientów. Nie tylko tych, którzy traktują rower jako sposób na aktywne spędzenie czasu, lecz jako środek transportu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
Wavelo
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.