TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rowerowe piątki w Volvo [FILM]
InfoBike.pl - Opublikowano: 28.08.2019 12:30:47
Rowerowe piątki w Volvo [FILM]

W piątki pracownicy Volvo zamieniają cztery kółka na dwa.

Cztery kółka zamieniają na dwa. Pracownicy polskiego oddziału Volvo wprowadzili "Rowerowe piątki" i w przedostatni piątek lipca, sierpnia i września przyjeżdżają do pracy właśnie rowerami. Tego dnia na pracowników czekają zdrowe jedzenie, orzeźwiające napoje, a także możliwość odpoczynku w specjalnej strefie.

"Rowerowe piątki" to również bardzo ważna misja, gdyż osoby, które na co dzień poruszają się głównie samochodami, mogą zobaczyć, jak ruch miejski wygląda z innej perspektywy.

-"Nabieramy dzięki temu empatii i zrozumienia, inaczej traktujemy rowerzystów - powiedział Stanisław Dojs, PR Manager Volvo Car Poland.

Pracownicy znanego z dbałości o bezpieczeństwo koncernu mogą przy okazji sprawdzić, jak rozwiązania z ich aut sprawdzają się wobec innych uczestników ruchu.

-"Samochody Volvo przez rozwinięte systemy bezpieczeństwa często "widzą" rowerzystę, zanim zobaczy go kierowca. Są w stanie zahamować albo zwolnić na tyle, by zmniejszyć szanse wystąpienia kolizji - dodał Łukasz Borak, Marketing Manager Volvo Car Poland.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
do pracy
Volvo
  • Maciej Grześkowiak – 28.08.2019

    tylko w piątek ??? w Bydgoszczy codziennie jeździmy rowerem do pracy 🙂

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.