TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rowerowo w radomskim Amfiteatrze
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.07.2017 21:00:03
Zdj. Bractwo Rowerowe

W radomskim Amfiteatrze szykuje się rowerowy koniec tygodnia. W ramach "Fosy pełnej kultury" odbędzie się weekend (15 i 16 lipca) łączący rowery i poezję. Odbędzie się m.in. rowerowy przejazd przez miasto, pokaz zdjęć z wyprawy rowerowej z Radomia do Jerozolimy oraz pokaz rowerowych sztuczek.

W radomskim Amfiteatrze szykuje się rowerowy koniec tygodnia. W ramach "Fosy pełnej kultury" odbędzie się weekend (15 i 16 lipca) łączący rowery i poezję. Odbędzie się m.in. rowerowy przejazd przez miasto, pokaz zdjęć z wyprawy rowerowej z Radomia do Jerozolimy oraz pokaz rowerowych sztuczek.

Czy ludzie jeszcze listy piszą? Czy listonosz zawsze dzwoni dwa razy i może jeździć na rowerze? Czy Masa Krytyczna zmieści się w Fosie? Czy rower może być narzędziem szalonych sztuczek? - na te pytania znajdą odpowiedź ci, którzy odwiedzą Amfiteatr 15 i 16 lipca.

Gwiazdą weekendu będzie znany z literackich eksperymentów Tymon Tymański i Transistorsi. Podczas weekendu "Listonosz poezji" będziemy się też uczyć ciekawych tańców, dowiemy się, jak dbać o nasze jednoślady, by bezpiecznie służyły nam na wakacyjnych szlakach i obejrzymy zdjęcia Bractwa Rowerowego z wyprawy do Jerozolimy! - informują organizatorzy.

Wstęp na wszystkie wydarzenia i koncert – wolny!

"Listonosz poezji" to weekend będący częścią projektu "Fosa pełna kultury", realizowanego w programie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Edukacja kulturalna". Dofinansowano ze środków MKiDN.

15-16 lipca Listonosz poezji
15 lipca sobota
16.00 Otwarcie Fosy

16.05 Latawce, dmuchawce, wiatr
familijne warsztaty robótek ręcznych

18.00 Chodź na słówko
warsztaty literackie dla dorosłych

17.00 Czy ludzie listy piszą?
wykład i warsztat, prowadzenie: Miejska Biblioteka Publiczna

19.00 Filmowa dobranocka
bajka dla dzieci

20.00 Tymon &The Transistors koncert

16 lipca niedziela
16.00 Otwarcie Fosy

16.00 Masa Krytyczna: kierunek Fosa!
zbiórka przy fontannach – ul. Żeromskiego i przejazd

16.00 Zabawa na okrągło
animacje dla dzieci

17.30 Rowerowe tricki i myki
pokaz akrobacji rowerowych

17:45 Rowerem do Jerozolimy
pokaz zdjęć z wyprawy Bractwa Rowerowego do Ziemi Świętej

19.00 Bossa nova pokładowa
familijne tańce integracyjne

20.30 Chałupy welcome to!
karaoke z potańcówką
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
Amfiteatr
rower
przejazd rowerowy
Bractwo Rowerowe
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.