TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Rowerowy piknik retro w Radomiu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.08.2018 17:01:56
Zdj. Sprężyści - Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów

Gratka dla miłośników rowerów retro odbędzie się w sobotę, 18 sierpnia, w Radomiu. W ramach imprezy na uczestników imprezy czeka m.in. wyścig rowerów retro, kobiecy pokaz retro mody i występy artystyczne.

Gratka dla miłośników rowerów retro odbędzie się w sobotę, 18 sierpnia, w Radomiu. W ramach imprezy na uczestników imprezy czeka m.in. wyścig rowerów retro, kobiecy pokaz retro mody i występy artystyczne.

Organizatorami wydarzenia są Sprężyści – Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów, MOSiR i Resursa Obywatelska. Impreza organizowana jest z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Impreza rozpocznie się o godz. 13:30 na Placu Corazziego w Radomiu i potrwa do godz. 20 w Starym Ogrodzie. Organizatorzy zachęcają do ubrania się w stroje z epoki.

Główną atrakcją będą kolarskie wyścigi "torowe" w kategoriach: bicykle, rowery przedwojenne, 
rowery klasyczne do końca lat 80tych, dziecięce, Rower Miejski. Zapisy osób startujących w wyścigach odbędą się w godz. 14.00 - 15.00 w Starym Ogrodzie. Piknik rozpocznie parada rowerowa, która wystartuje około godziny 13.30 na placu Corazziego przed Urzędem Miejskim –
informuje jeden z organizatorów.

Dla osób spoza Radomia, które będą chciały zostać w Radomiu do niedzieli, organizatorzy sugerują nocleg w Centrum Wolontariatu Międzynarodowego ARKA w Radomiu przy ul. Kelles-Krauza 19 w cenie 70 zł + 15 zł śniadanie. Rezerwację miejsc hotelowych prosimy przeprowadzić indywidualnie pod nr tel. Centrum 608 542 236.

Zobacz szczegółySpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
piknik rowerowy
Sprężyści
MOSiR
Resursa
retro rowery
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.