TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruszył rower miejski w Tychowie
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 10.08.2018 21:19:36
Zdj. Urząd Miejski w Tychowie

W piątek, 10 sierpnia, uruchomiono Tychowski Rower Miejski. System składa się z dwóch stacji i 20 rowerów. Przez pierwsze 20 minut można korzystać z rowerów bezpłatnie.

W piątek, 10 sierpnia, uruchomiono Tychowski Rower Miejski. System składa się z dwóch stacji i 20 rowerów. Przez pierwsze 20 minut można korzystać z rowerów bezpłatnie.

Tychowski Rower Miejski ma dwie stacje:

  • przy Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza, ul. Dworcowa,
  • przy stacji PKP, ul. Kolejowa

Wśród 20 rowerów znajdują się dwa tandemy. Reszta to rowery standardowe. Operatorem wypożyczalni jest firma Nextbike Polska. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia są bezpłatne. Po przekroczeniu tego czasu za pierwszą godzinę pobierana jest opłata w wysokości 1 zł, a za drugą i każdą następną po 2 zł.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tychowo
Tychowski Rower Miejski
Nextbike Polska
wypożyczalnia rowerów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.