TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Seria wyścigów dla łódzkiej młodzieży
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 08.05.2019 19:46:54
Seria wyścigów dla łódzkiej młodzieży

W Łodzi odbędzie się cykl wyścigów rowerowych dla dzieci i młodzieży. Pierwszy wyścig już w sobotę, 11 maja, w Arturówku. Udział w zabawie jest bezpłatny.

W Łodzi odbędzie się cykl wyścigów rowerowych dla dzieci i młodzieży. Pierwszy wyścig już w sobotę, 11 maja, w Arturówku. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Zabawa z rowerem szlakiem parków łódzkich – to tytuł serii wyścigów, z których pierwszy odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11 maja w Arturówku (ul. Skrzydlata 75). Kolejne zawody odbędą się na terenach zielonych Teofilowa (31 sierpnia) i w Parku Helenów (21 września). Patronat nad imprezą objęła prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Organizatorami zawodów są: Okręgowy Związek Kolarski, Klub Sportowy Społem i łódzki MOSiR. Wydarzenia dedykowane są dzieciom oraz młodzieży od lat 3 do 14. Rywalizacja odbywać się będzie z podziałem na chłopców i dziewczęta, w pięciu kategoriach wiekowych: 3-5 lat (roczniki 2015-2013), 6-8 lat (2012-2010), 9-10 lat (2009-2008), 11-12 lat (2007-2006) i 13-14 lat (2005-2004). Będą też wyścigi dla rodziców i opiekunów.

Jak informuje Urząd Miejski w Łodzi udział w rywalizacji jest bezpłatny. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu wyścigów, w godzinach 9-10. Prawo startu otrzymają osoby spełniające kryterium wiekowe oraz posiadające zgodę rodziców/opiekunów prawnych, sprawny technicznie rower i kask. Pierwszy wyścig rozpocznie się o godz. 10.30. W każdej kategorii wiekowej czołowa trójka może liczyć na nagrody rzeczowe.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łódź
wyścig
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.