TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Siemianowicki Rower Miejski – lipcowe statystyki
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 07.08.2018 18:17:14
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Siemianowicki Rower Miejski działa już od miesiąca. Ze statystyk wynika, że w lipcu z 32 rowerów i czterech stacji korzystano ponad 2200 razy, co daje blisko 70 wypożyczeń jednego roweru.

Siemianowicki Rower Miejski działa już od miesiąca. Ze statystyk wynika, że w lipcu z 32 rowerów i czterech stacji korzystano ponad 2200 razy, co daje blisko 70 wypożyczeń jednego roweru.

Siemianowicka wypożyczalnia działa pilotażowo od 1 lipca. Sezon skończy się 30 września. W czterech stacjach (Michałkowice, Węzłowiec, Tuwim i Centrum) dostępnych jest 32 rowery, w tym 27 standardowych, 2 tandemy, 2 dziecięce i 1 rower familijny typu cargo.

W systemie Siemianowickiego Roweru Miejskiego zarejestrowało się już ponad 1100 użytkowników. Mogą oni korzystać z systemu w swoim mieście i za pomocą tego samego konta ze wszystkich systemów Nextbike w Polsce i za granicą – informuje operator systemu, firma Nextbike Polska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
wypożyczalnia rowerów
rower miejski
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.