TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Smętowo Graniczne: Gmina przebuduje drogę wraz z budową ciągów pieszo-rowerowych
InfoBike.pl - Opublikowano: 16.11.2018 18:07:50

Gmina Smętowo Graniczne informuje o ogłoszonym przetargu na przebudowę drogi gminnej na odcinku Smętowo Graniczne – Smętówko – Kopytkowo wraz z budową ciągów pieszo-rowerowych

Gmina Smętowo Graniczne informuje o ogłoszonym przetargu na przebudowę drogi gminnej na odcinku Smętowo Graniczne – Smętówko – Kopytkowo wraz z budową ciągów pieszo-rowerowych

Dane zamawiającego:

Gmina Smętowo Graniczne

83-230 Smętowo Graniczne

ul. Dworcowa 10

Tel. 585 619 033

Fax. 585 619 520

E-mail zamowienia@smetowograniczne.pl

WWW bip.smetowograniczne.pl

Przedmiot zamówienia:

Przebudowa drogi gminnej na odcinku Smętowo Graniczne – Smętówko – Kopytkowo wraz z budową ciągów pieszo-rowerowych

Zadanie polega na przebudowie drogi gminnej na odcinku od skrzyżowania z ul. Dworcową (droga wojewódzka nr 259) przez skrzyżowanie z obwodnicą Smętowa Granicznego (droga wojewódzka nr 231) w kierunku miejscowości Kopytkowo do zjazdu na drogę gminną działka nr 51/18 w miejscowości Kopytkowo.

Przedmiot zamówienia obejmuje również wycinkę 54 drzew wraz z nasadzeniem 87 drzew gatunku lipa drobnolistna o wysokości nie mniejszej jak 1,50 m i obwodzie pnia na wysokości 100 cm nie mniejszym jak 12 cm zgodnie z dokumentacją projektową oraz dołączonymi do niej decyzjami i zezwoleniami.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 28 listopad 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
ścieżka rowerowa
Gmina
Smętowo Graniczne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.