TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Stalowa Wola przedłuża sezon roweru miejskiego
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 06.11.2017 13:38:34
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Dobra wiadomość dla rowerzystów korzystających z wypożyczalni rowerów w Stalowej Woli. O tydzień przedłużono działanie systemu na prośbę użytkowników.

Dobra wiadomość dla rowerzystów korzystających z wypożyczalni rowerów w Stalowej Woli. O tydzień przedłużono działanie systemu na prośbę użytkowników.

Z rowerów będzie można korzystać do przyszłej niedzieli, a możliwość wypożyczenia zostanie wyłączona dopiero o północy z 12 na 13 listopada. STALOWA WOLA – Miasto Rowerów składa się z 10 stacji i 100 rowerów. 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stalowa Wola
rower miejski
Nextbike Polska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.