TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Stanowisko NB Tricity w sprawie testów systemu MEVO
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.01.2019 16:10:03
Stanowisko NB Tricity w sprawie testów systemu MEVO

W związku z brakiem odbioru systemu MEVO, firma NB Tricity, operator MEVO, odnosi się do uwag zamawiającego, czyli Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

W związku z brakiem odbioru systemu MEVO, firma NB Tricity, operator MEVO, odnosi się do uwag zamawiającego, czyli Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Treść stanowiska

Po przeprowadzeniu rozruchu testowego Zamawiający zgłosił uwagi do systemu MEVO. Podkreślamy, że system został zbudowany specjalnie na potrzeby realizacji kontraktu, w oparciu o sprawdzone, wysokiej jakości rozwiązania. Uwagi zgłoszone przez Zamawiającego dotyczą przede wszystkim wymagań, które dodatkowo podnoszą funkcjonalność systemu.

Po wstępnej analizie zgłoszonych uwag dochodzimy do wniosku, że część z nich wynika z różnic interpretacyjnych dokumentacji przetargowej. Będziemy – jak do tej pory – starali się w miarę możliwości zaimplementować uwagi Zamawiającego, nawet jeśli nie znajdują one wyraźnego oparcia w Umowie. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z Zamawiającym, nasi eksperci wyjaśnią wszelkie jego wątpliwości dotyczące poprawnego funkcjonowania systemu - przekazał nam Marek Pogorzelski, Rzecznik Prasowy Nextbike Polska S.A.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MEVO
Rower Metropolitalny
wypożyczalnia rowerów
NB Tricity
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.