TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Subkowy: Gmina zbuduje miejsca postojowe na Trasie Rowerowej
InfoBike.pl - Opublikowano: 07.06.2018 18:54:25

Gmina Subkowy informuje o ogłoszonym przetargu na budowę miejsc postojowych na Trasie Rowerowej

Gmina Subkowy informuje o ogłoszonym przetargu na budowę miejsc postojowych na Trasie Rowerowej

Dane zamawiającego:

Gmina Subkowy

83-120 Subkowy

ul. Józefa Wybickiego 19 a

Tel. 585 368 530

Fax. 585 368 530

E-mail urzad@subkowy.pl

WWW www.bip.subkowy.pl

Przedmiot zamówienia:

Budowa miejsc postojowych na Trasie Rowerowej

Część 1 - zagospodarowanie terenu działki nr 22/8 w miejscowości Gorzędziej w gminie Subkowy. Na działce zostanie wykonane miejsce postojowe dla rowerów. Prace polegać będą na montażu stojaków na rowery (szt. 2), kosza na śmieci (szt. 1) i tablicy informacyjnej (szt. 1) której treść jest opracowywana przez Zamawiającego i zostanie przekazana Wykonawcy niezwłocznie po jej sporządzeniu. Nawierzchnia miejsca postojowego będzie wykonana z kruszywa luźnego (grys, otoczaki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 stanowiącym dokumentację zawierającą: - opinię geotechniczną, - projekt zagospodarowania terenu działki nr 22/8 miejscowości Gorzędziej, gm. Subkowy, - projekt budowlany budowy miejsca postojowego Pomorskich Tras Rowerowych o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 na terenie gminy Subkowy.

Część 2 - zagospodarowanie terenu działki nr 163 w miejscowości Rybaki w gminie Subkowy. Na działce zostanie wykonane miejsce postojowe dla rowerów. Prace polegać będą na montażu ławostołu (szt. 1), stojaków na rowery (szt. 2), kosza na śmieci (szt. 1) i tablicy informacyjnej (szt. 1) której treść jest opracowywana przez Zamawiającego i zostanie przekazana Wykonawcy niezwłocznie po jej sporządzeniu. Nawierzchnia miejsca postojowego będzie wykonana z kruszywa luźnego (grys, otoczaki). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 stanowiącym dokumentację zawierającą: - opinię geotechniczną, - uzgodnienie projektu z ZMiUW, - projekt zagospodarowania terenu działki, - projekt budowlany budowy miejsca postojowego Pomorskich Tras Rowerowych o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 na terenie gminy Subkowy.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 12 czerwiec 2018 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
ścieżka rowerowa
miejsca postojowe
budowa
Gmina
Subkowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.