TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Supraśl z rowerem miejskim od Nextbike
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 08.07.2019 22:31:43
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Jeszcze w lipcu w Supraślu ruszy rower miejski. Wypożyczalnia o nazwie Supraski Rower Uzdrowiskowy ma składać się z dwóch stacji. Operatorem systemu będzie firma Nextbike Polska.

Jeszcze w lipcu w Supraślu ruszy wypożyczalnia rowerów miejskich. Wypożyczalnia o nazwie Supraski Rower Uzdrowiskowy ma składać się z dwóch stacji. Operatorem systemu będzie firma Nextbike Polska.

Umowę w sprawie utworzenia stacji Supraskich Rower Uzdrowiskowych (SRU) podpisali 4 lipca burmistrz Supraśla Radosław Dobrowolski oraz Paweł Orłowski i Rafał Fedorowicz z firmy Nextbike Polska.

Dwie stacje od BiKeRa

Supraski Rower Uzdrowiskowy będzie składał się z dwóch stacji. Jedna stanie na rynku miejskim, a druga przy szkole podstawowej w Sobolewie. Wypożyczalnia będzie kompatybilna z białostockim BiKeRem.

Supraśl zapłaci za obie stacje 60 tys. zł. Po uruchomieniu wypożyczalni miasto stanie się trzecim ośrodkiem, obok Choroszczy i Juchnowica Kościelnego, który dołączy do Białostockiej Komunikacji Rowerowej.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Supraśl
rower miejski
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.