TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Szczecinek rozstrzygnął przetarg na rower miejski
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 16.04.2018 22:50:26
Szczecinek rozstrzygnął przetarg na rower miejski

Nextbike przyzwyczaił nas do zwycięstw w rowerowych przetargach. Tymczasem w Szczecinku pojawił się wyłom w tej ofensywie – za sprawą szczecineckiej firmy Comdrev.

Nextbike przyzwyczaił nas do zwycięstw w rowerowych przetargach. Tymczasem w Szczecinku pojawił się wyłom w tej ofensywie – za sprawą szczecineckiej firmy Comdrev.

Przetarg na dostawę kompleksowego systemu wypożyczania rowerów ogłoszono na początku 2018 roku. Zwycięzca przetargu dostarczy 22 stacje rowerowe i 150 rowerów. Oferty otwarto 19 lutego, a 23 marca wybrano najkorzystniejszą. W przetargu wystartowały dwie firmy: Comdrev ze Szczecinka i Nextbike Polska z Warszawy. Zwyciężyła firma ze Szczecinka, której oferta okazała się atrakcyjniejsza ze względu na cenę. Oferta Nextbike Polska opiewała na kwotę blisko 1,9 mln zł, a firmy Comdrev na niewiele ponad 1,32 mln zł. W pozostałych kryteriach firmy uzyskały po tyle samo punktów.

13 kwietnia ogłoszono informacje o udzieleniu zamówienia. Szczecinecki System Wypożyczalni Rowerów Miejskich (SWRM) dostarczy i obsłuży firma Comodrev. Zwyciężca przetargu ma 60 dni, od podpisania umowy, na uruchomienie wypożyczalni.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecinek
przetarg
wypożyczalnia rowerów
Szczecinecki System Wypożyczalni Rowerów Miejskich
Comodrev
Nextbike Polska
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.