TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tczew w konkursie Rowerem do pracy
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 09.04.2018 22:38:41
Tczew w konkursie Rowerem do pracy

Od 7 maja do 2 września potrwa konkurs “Rowerem do pracy" organizowany w Tczewie. Akcja ma promować rower jako codzienny środek transportu.

Od 7 maja do 2 września potrwa konkurs “Rowerem do pracy" organizowany w Tczewie. Akcja ma promować rower jako codzienny środek transportu.

Chętni do uczestnictwa w konkursie mogą się w nim rejestrować od 9 kwietnia. Do wygrania czekają pakiety śniadaniowe, gadżety i wartości, których nie da się przecenić: dobrą kondycję, świeże powietrze i przyjaźniejsze miasto.

W zeszłorocznej edycji wzięło udział 190 osób z 21 firm. Podczas całej akcji przejechano łącznie, podczas 8218 przejazdów, ponad 32 tys. km.

Rejestracja

Aby zarejestrować pracowników i firmę, należy wejść na strone www.roweremdopracy.tczew.pl oraz zacząć korzystać z aplikacji STRAVA.

Jak informuje organizator pierwszy krokiem do udziału w konkursie jest rejestracja firmy na stronie konkursu. Koordynator, wyznaczony przez pracodawcę, generuje indywidualny kod, który pozwoli na identyfikację pracownika z jego zakładem pracy. Osoby zainteresowane dojeżdżaniem w ramach Rowerem do Pracy ściągają aplikację STRAVA a następnie łączą konto z konkursem i przechodzą do uzupełnienia danych. Wszystko trzeba zrobić to na stronie internetowej konkursu, gdzie podano wszelkie wskazówki.

Motywacji do wybraniu roweru jako środka transportu jest wiele. Na pracowników, którzy zarejestrują przynajmniej 6 przejazdów w tygodniu czekają pakiety śniadaniowe. Oprócz tego, dla najbardziej aktywnych przewidziano nagrody za najwięcej nakręconych kilometrów oraz za największą ilość przejazdów. Wyróżnienia można otrzymać indywidualnie, a także jako firma. Rankingi będą widoczne w witrynie konkursu. Koniec konkursu zaplanowano na 2 września. Rozdanie nagród oraz podsumowanie nastąpi podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16-22 września) – informuje Urząd Miejski w Tczewie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tczew
konkurs
Rowerem do pracy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.