TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Test w Redzie. MEVO jeszcze bez daty startu
InfoBike.pl - Opublikowano: 28.02.2019 10:30:19
Test MEVO w Redzie. Jeszcze bez daty startu; fot. UM Reda

26 lutego, w Redzie, odbyły się jazdy próbne roweru metropolitalnego MEVO.

26 lutego przy Urzędzie Miasta w Redzie odbyły się jazdy próbne roweru metropolitalnego MEVO.

Podczas prezentacji sprawdzono sprzęt i działanie aplikacji, służącej do korzystania z miejskiego jednośladu. Okazało się, że wspomaganie elektryczne w tych pojazdach znacznie zmniejsza wysiłek, który trzeba włożyć w jazdę.

Natomiast nieznany jest jeszcze termin, kiedy rower MEVO zostanie przekazany do użytkowania mieszkańcom. Wszystko zależy od operatora, który będzie obsługiwał system, czyli firmy NextBike.

Dodajmy, że próbne jazdy odbyły się już w innych miastach, m.in. w Gdyni, Rumi i Władysławowie.

Rower MEVO stanowi system uzupełniający dostępną ofertę transportową komunikacji publicznej przez cały rok. Będzie to największy w Polsce i w Europie system w całości składający się z rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Rowery pojawią się na terenie 14 gmin (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Pruszcz Gdańsk, Rumia, Reda, Puck, Władysławowo, Żukowo, Kartuzy, Stężyca, Somonino, Sierakowice).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
Mevo
NextBike
Reda
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.