TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Toruń: Wiózł kolegę na kierownicy - potrącił pieszą
InfoBike.pl - Opublikowano: 27.08.2019 10:30:18
Toruń: Wiózł kolegę na kierownicy - potrącił pieszą

Policja apeluje do osób, które były świadkiem wypadku drogowego z udziałem pieszej oraz rowerzysty, do którego doszło 22 sierpnia w Toruniu.

Policja apeluje do osób, które były świadkiem wypadku drogowego z udziałem pieszej oraz rowerzysty, do którego doszło 22 sierpnia w Toruniu na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki! Wizerunek rowerzysty i przewożonego na kierownicy mężczyzny zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

W miniony czwartek o godz. 12.10 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kraszewskiego i Matejki w Toruniu doszło do potrącenia prawidłowo przechodzącej przez jezdnię 86-letniej kobiety przez rowerzystę. Kierujący rowerem jechał po przejściu dla pieszych, a na kierownicy roweru przewoził innego mężczyznę.

W wyniku zderzenia z rowerem 86-latka trafiła do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, następnego dnia, zmarła. Sprawca potrącenia wraz z pasażerem odjechali z miejsca zdarzenia.

Policjanci dotarli do zapisów z kamer monitoringu miejskiego, które zarejestrowały zdarzenie.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn jadących rowerem widocznych na załączonych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami - osobiście: w Komisariacie Policji Toruń – Śródmieście, ul. PCK 2 lub telefonicznie pod numerem: (56) 641 24 52, (56) 641 24 30 lub 112.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Toruń
  • Piotr Rytlewski – 27.08.2019

    Policja i SM nie reaguje na wykroczenia rowerzystów, efektów będzie więcej

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.