TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Veturilo - ponad 42 000 wypożyczeń jednego dnia
NEXTBIKE.PL - Opublikowano: 22.05.2017 19:53:10
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

42 228 razy wypożyczono rowery Veturilo w sobotę, 20 maja. To najwięcej wypożyczeń w historii systemu. Od początku sezonu w Warszawie rowery wypożyczono już ponad 1,3 miliona razy.

42 228 razy wypożyczono rowery Veturilo w sobotę, 20 maja. To najwięcej wypożyczeń w historii systemu. Od początku sezonu w Warszawie rowery wypożyczono już ponad 1,3 miliona razy.

W rekordową sobotę każdy rower miał średnio niemal 9 wypożyczeń, a od początku sezonu z każdego roweru mieszkańcy Warszawy i turyści skorzystali ponad 285 razy. Należy się spodziewać, że liczba wypożyczeń będzie rosła – w maju do wczoraj odnotowano ich już 524 tys, czyli więcej niż kwietniu (485 tys) i marcu (355 tys).

W sobotę użytkownicy najchętniej korzystali ze stacji wypożyczeń zlokalizowanych w al. Niepodległości przy Batorego, przy Stadionie Narodowym i w Porcie Czerniakowskim. Tylko z tej pierwszej skorzystano jednego dnia 688 razy! Warszawiacy najchętniej jeździli między skrzyżowaniem Czerniakowskiej i Gagarina a Portem Czerniakowskim i z powrotem oraz między SGGW a Metrem Ursynów. Średni czas wypożyczenia roweru wynosił w sobotę 33 minuty i 26 sekund.

W tym roku w systemie Veturilo zarejestrowało się 68 tysięcy osób, a liczba użytkowników warszawskich rowerów miejskich przekroczyła już pół miliona. W całej Polsce z systemów Nextbike korzysta ponad milion osób, które w tym roku wypożyczyły rowery 2,9 miliona razy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Veturilo
Nextbike Polska
rower miejski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.