TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

VIII Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych
INFOBIKE - Opublikowano: 20.03.2017 23:08:18
VIII Wrocławskie Spotkanie Podróżników Rowerowych

25 marca rozpoczyna się kolejna edycja Wrocławskiego Spotkania Podróżników Rowerowych. W programie festiwalu tradycyjnie znajdą się pokazy zdjęć i filmów podróżniczych, które skomentują autorzy z całej Polski.

Filmy i zdjęcia będą prezentowane na największym ekranie Kina Nowe Horyzonty. Tematy prezentacji są zróżnicowane na tyle, że mogą zainteresować każdego. Rowerowi podróżnicy zabiorą publiczność na Kubę, Islandię, stepy Rosji i Kazachstanu, do Stanów Zjednoczonych, Gruzji i Armenii oraz... na przełaj przez Polskę z południa na północ w linii prostej ? informuje oficjalny serwis internetowy Wrocławia.

O swoich podróżach opowiedzą osoby w różnym wieku i różnych profesji. Ich doświadczenia mogą być interesujące szczególnie dla tzw. sakwiarzy, czyli osób, które w celach poznawczych wykorzystują rower jako niedrogi i wygodny środek do przemieszczania się, pozwalający na dotarcie do miejsc odległych i trudno dostępnych. Nowością tegorocznej edycji jest włączenie do scenariusza filmów krótkometrażowych, o czasie do ośmiu minut.

Wydarzenie powstaje dzięki inicjatywie Młodzieżowego Domu Kultury Śródmieście, Stowarzyszenia MDKart i Kina Nowe Horyzonty. W organizację włączają się firmy, media i pasjonaci.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław

Zobacz: strona www organizatora
Sprawdź też:
Wrocław
Wrocławskie Spotkania Podróżników Rowerowych
turystyka rowerowa

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.