TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Kołobrzegu rowerem miejskim za darmo przez 40 minut
KOŁOBRZEG, ROWER MIEJSKI, NEXTBIKE - Opublikowano: 31.05.2019 19:01:43
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Od 1 lipca mieszkańcy Kołobrzegu będą mogli jeździć bezpłatnie rowerami miejskimi przez 40 minut. Za wydłużeniem o 20 minut darmowej jazdy głosowali radni miasta.

Od 1 lipca mieszkańcy Kołobrzegu będą mogli jeździć bezpłatnie rowerami miejskimi przez 40 minut. Za wydłużeniem o 20 minut darmowej jazdy głosowali radni miasta.

Kołobrzeski Rower Miejski składa się z 13 stacji i 135 rowerów. Tegoroczny sezon trwa od 1 marca do końca listopada. Na początku sezonu z rowerów można było korzystać bezpłatnie przez pierwszych 20 minut. Za miesiąc to się zmieni. Od 1 lipca z rowerów kołobrzeskiej wypożyczalni będzie można korzystać bezpłatnie przez 40 minut.

Głosowanie, podczas którego przegłosowano zmianę, odbyło się 30 maja. Wydłużony czas jazdy będzie obowiązywał dla posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca. Jak zapowiadają radni, jeśli wypożyczalnia będzie cieszyła się większym niż obecnie powodzeniem, rozbudują system.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.