TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W piżamach na rowerach po Gorzowie? Czemu nie?
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 12.06.2019 19:04:10
W piżamach na rowerach po Gorzowie? Czemu nie?

Jeździliście na rowerach w piżamach? Nie? Jest okazja, by to zrobić. W Gorzowie, 15 czerwca, odbędzie się piżamowa masa krytyczna.

Jeździliście na rowerach w piżamach? Nie? Jest okazja, by to zrobić. W Gorzowie, 15 czerwca, odbędzie się piżamowa masa krytyczna.

Piżamowa masa rowerowa, zwana również krytyczną, będzie częścią obchodów Dni Gorzowa. Przejazd planowany jest na sobotę, 15 czerwca, na godz. 20:30. Zbiórka na placu Grunwaldzkim. Organizatorzy zachęcają, by ubrać się w stroje wieczorowe, najlepiej w piżamy. Na przybyłych czeka niespodzianka.

Trasa przejazdu

Start na placu Grunwaldzkim – Mieszka I – Roosevelta – Słowiańska – Fredry – Długosza – Marcinkowskiego – Matejki – al. Konstytucji 3 Maja – Estkowskiego – Wybickiego – Jagiełły – Warszawska – Trasa Nadwarciańska – Kasprzaka – Koniawska – Wiatraczna – Kobylogórska – most Koniawski – Mazowiecka- Przemysłowa – zakończenie (około godziny 21.30) przy Galerii Novapark.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gorzów
przejazd rowerowy
masa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.