TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W poszukiwaniu hulajnóg, czyli patrole hive Bees
InfoBike.pl - Opublikowano: 19.06.2019 16:30:26
W poszukiwaniu hulajnóg, czyli patrole hive Bees

Już ponad 300 osób z patroli hive Bees porządkuje przestrzeń miejską w Warszawie i Wrocławiu.

Operator elektrycznych hulajnóg hive na minuty poinformował, że ulice Warszawy i Wrocławia patroluje już ponad 300 osób, dbających o uporządkowanie mobilnych urządzeń w przestrzeni miejskiej.

Bezpieczeństwo użytkowników oraz innych uczestników ruchu jest priorytetem hive, dlatego patrol pszczółek działa od samego początku wprowadzenia e-hulajnóg do Warszawy. hive Bees nie tylko dbają o odpowiednie rozstawianie pojazdów czy pozostawiane samotnie e-hulajnogi, ale również służą pomocą użytkownikom usługi w przypadku napotkania jakichkolwiek trudności.

100 + 240

-"W czerwcu udało nam się przekroczyć liczbę 300 osób, które pracują w tym zespole. Na ten moment wrocławskie ulice patroluje 100 pszczółek, a w Warszawie jest ich już aż 240. Jesteśmy bardzo dumni z takiej ilości hive Bees i dokładamy wszelkich starań, aby ułatwiać codzienne życie mieszkańcom miast, w których działa nasza usługa – mówi city manager hive w Warszawie Łukasz Gontarek.

Extra doładowanie

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców obu aglomeracji, hive proponuje wyjątkową zniżkę w postaci comiesięcznego doładowania 20 bezpłatnych minut na jazdę e-hulajnogą hive dla posiadaczy karty miejskiej w Warszawie oraz Urbancard we Wrocławiu. Promocja ma zachęcić kierowców do zrezygnowania z codziennego przemieszczania się autem po mieście na rzecz środków transportu publicznego oraz ekologicznych rozwiązań mobilnych, których elektryczna hulajnoga stanowi naturalny element.

-"20 minut to czas, przez który na e-hulajnodze można pokonać naprawdę spory dystans. Średnio w mieście jest to około 4-5 km i właśnie takie trasy nasze pszczółki przejadą dziś w Warszawie oraz Wrocławiu, demonstrując jak łatwo można ominąć korki, a jednocześnie spędzić przyjemny czas rezygnując z auta. – mówi city manager hive we Wrocławiu Artur Rusko. - Co ważne, e-hulajnogi nie emitują spalin, więc nie przyczyniają się do powstawania smogu.

Jak działa promocja dla posiadaczy kart miejskich? Uruchomienie jej zajmie użytkownikowi zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po zainstalowaniu aplikacji hive i bezpłatnej rejestracji, należy w menu aplikacji kliknąć: Konto > Bonus do karty miejskiej, a następnie wgrać zdjęcie swojej karty miejskiej oraz jedno selfie. W ten sposób hive weryfikuje czy to właśnie dany użytkownik jest posiadaczem karty uprawniającej do korzystania z transportu publicznego. W ciągu 72 godzin zostaje wysłane potwierdzenie otrzymania darmowych minut na konto użytkownika. Co dalej? Przy pomocy mapy można odnaleźć dostępne e-hulajnogi – ich odblokowanie odbywa się po zeskanowaniu podanego kodu QR.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
hulajnoga
hive
Wrocław
Warszawa
  • Krzysiek Basiak – 19.06.2019

    żeby jeszcze sprawdzali, czy te hulajnogi są w ogóle sprawne, bo ostatnio jak w któryś weekend chciałem jakąś wypozyczyć, to każda była popsuta

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.