TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa - droga rowerowa na Połczyńskiej
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.02.2018 19:54:54
Zdj. ZDM Warszawa

Trwają prace nad budową drogi rowerowej i chodnika na ul. Połczyńskiej w Warszawie. Droga rowerowa połączy Bemowo i Wolę ze Śródmieściem. Prace mają zakończyć się w tym roku.

Trwają prace nad budową drogi rowerowej i chodnika na ul. Połczyńskiej w Warszawie. Droga rowerowa połączy Bemowo i Wolę ze Śródmieściem. Prace mają zakończyć się w tym roku.

W ramach budowy powstanie droga rowerowa, chodnik, przebudowane zostanie skrzyżowanie, powstanie wyniesione przejście dla pieszych oraz nasadzona zostanie zieleń.

Na skrzyżowaniu ul. Połczyńskiej z ul. Dźwigową i Powstańców Śląskich nowa droga rowerowa zostanie połączona z instniejącą infrastrukturą rowerową: pasami rowerowymi na Dźwigowej oraz drogą rowerową na Powstańców Śląskich.

- Równocześnie rozpoczynamy drugi etap tej inwestycji – od ul. Dźwigowej do granicy miasta. Pod koniec stycznia podpisaliśmy umowę z wykonawcą tych prac. To także będą kompleksowe prace – obejmujące chodniki, drogę dla rowerów, oświetlenie uliczne, sygnalizacje i zmiany podnoszące bezpieczeństwo ruchu – informuje ZDM.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
droga rowerowa
Połczyńska
ZDM
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.