TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa - droga rowerowa na Połczyńskiej
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.02.2018 19:54:54
Zdj. ZDM Warszawa

Trwają prace nad budową drogi rowerowej i chodnika na ul. Połczyńskiej w Warszawie. Droga rowerowa połączy Bemowo i Wolę ze Śródmieściem. Prace mają zakończyć się w tym roku.

Trwają prace nad budową drogi rowerowej i chodnika na ul. Połczyńskiej w Warszawie. Droga rowerowa połączy Bemowo i Wolę ze Śródmieściem. Prace mają zakończyć się w tym roku.

W ramach budowy powstanie droga rowerowa, chodnik, przebudowane zostanie skrzyżowanie, powstanie wyniesione przejście dla pieszych oraz nasadzona zostanie zieleń.

Na skrzyżowaniu ul. Połczyńskiej z ul. Dźwigową i Powstańców Śląskich nowa droga rowerowa zostanie połączona z instniejącą infrastrukturą rowerową: pasami rowerowymi na Dźwigowej oraz drogą rowerową na Powstańców Śląskich.

- Równocześnie rozpoczynamy drugi etap tej inwestycji – od ul. Dźwigowej do granicy miasta. Pod koniec stycznia podpisaliśmy umowę z wykonawcą tych prac. To także będą kompleksowe prace – obejmujące chodniki, drogę dla rowerów, oświetlenie uliczne, sygnalizacje i zmiany podnoszące bezpieczeństwo ruchu – informuje ZDM.


Sprawdź też:
Warszawa
droga rowerowa
Połczyńska
ZDM

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.