TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa - droga rowerowa na ul. Leszno
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 02.01.2019 20:14:40
Zdj. Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie

Zakończył się pierwszy etap budowy drogi dla rowerów na ul. Leszno. Wiosną prace zostaną wznowione, a z nowej infrastruktury będzie można korzystać od sierpnia tego roku.

Zakończył się pierwszy etap budowy drogi dla rowerów na ul. Leszno. Wiosną prace zostaną wznowione, a z nowej infrastruktury będzie można korzystać od sierpnia tego roku.

Ruch na ulicy Leszno i Górczewskiej, na odcinku od ul. Okopowej do Płockiej, zostanie przywrócony we czwartek  3 stycznia o godz. 5 rano. Jak informuje Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie dotychczas na odcinku ul. Okopowa-Karolkowa m.in. przesunięto jezdnię, wybudowano nowe oświetlenie uliczne i ustawiono krawężniki. Po wznowieniu prac kontynuowana będzie budowa oświetlenia, chodników i ścieżki rowerowej. Powstanie także nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z ul. Karolkową oraz przebudowana zostanie sygnalizacja na skrzyżowaniu z ul. Młynarską.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie
ul. Leszno
droga rowerowa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.