TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa - przetarg na 1500 stojaków rowerowych
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 12.03.2019 09:25:33
Zdj. Paweł Błach / InfoBike.pl

Warszawski ZDM ogłosił przetarg na wykonanie i dostawę 1500 stojaków rowerowych typu odwrócone "U". Stojaki mają trafić głównie do szkół i przedszkoli w ramach kampanii "Rowerowy Maj".

Warszawski ZDM ogłosił przetarg na wykonanie i dostawę 1500 stojaków rowerowych typu odwrócone "U". Stojaki mają trafić głównie do szkół i przedszkoli w ramach kampanii "Rowerowy Maj".

Oferty można składać do Zarządu Dróg Miejskich do 19 marca. Większość stojaków będzie wykorzystana w ramach kampanii Rowerowy Maj. Pozostałe stojaki zostaną ustawione na drogach należących do ZDM w miejscach wskazanych przez mieszkańców. Można zgłosić potrzebę ustawienia stojaku przez złożenie wniosku. O stojaki na mniejszych dzielnicowych ulicach najlepiej zgłosić się bezpośrednio do właściwego urzędu dzielnicy.

W najbliższej edycji akcji Rowerowy Maj weźmie udział 250 szkół i przedszkoli z Warszawy, do których chodzi 100 tys. uczniów. Rowerowy Maj to największa w Polsce kampania promująca zdrowy tryb życia i zrównoważony transport wśród uczniów. Uczestnicy akcji rywalizują ze sobą na kilometry pokonywane na rowerze, hulajnodze lub rolkach jadąc do szkoły.

 Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZDM
przetarg
stojaki rowerowe
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.