TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa - przetarg na obsługę Rowerowego Maja
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 08.02.2018 21:23:28
Warszawa - przetarg na obsługę Rowerowego Maja

Do 16 lutego można zgłaszać chęć udziału w kolejnej edycji akcji "Rowerowy Maj". ZDM właśnie ogłosił przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie projektu. Oferty można składać do 22 lutego.

Do 16 lutego można zgłaszać chęć udziału w kolejnej edycji akcji "Rowerowy Maj". ZDM właśnie ogłosił przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie projektu. Oferty można składać do 22 lutego.

W poprzedniej edycji Rowerowego Maja w Warszawie wzięło udział 43 tyś. uczniów z 83 szkół podstawowych. Szkoły mogą zgłaszać się do akcji za pomocą specjalnego formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 lutego 2018 roku.

Za każdy dojazd rowerem, na rolkach, hulajnogą, czy na rolkach uczeń otrzymuje naklejki – jedną przykleja na plakat wiszący w klasie, drugą do swojego dzienniczka. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie im więcej przejazdów, tym fajniejsze nagrody. Indywidualne i grupowe – nagrodzimy każdego za jego własne przejazdy, najlepszą klasę w każdej szkole i trzy najlepsze szkoły w mieście. Nie ma tu przegranych.

Rowerowy Maj będzie trwał przez...cały maj 2018 roku. Organizatorzy planują szkolenia dla szkolnych koordynatorów kampanii oraz warsztaty edukacyjne dla uczniów.

Szczegóły akcji na profilu na Facebooku.

Przetarg

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów dotyczących wychowania komunikacyjnego, w szczególności jazdy rowerem, w skołach podstawowych biorących udział w kampanii "Rowerowy Maj".

Przy wyborze oferty będzie brana pod uwagę cena (60) oraz jakość merytoryczna oferty (40). Oferty można składać do 22 lutego 2018 roku.

Szczegóły przetargu


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Rowerowy Maj
przetarg
zgłoszenia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.