TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa rozpoczęła zapisy do kampanii Rowerowy Maj
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 26.10.2018 22:04:52
Warszawa rozpoczęła zapisy do kampanii Rowerowy Maj

Choć wiosna jeszcze daleko, w Warszawie rozpoczęto zapisy do kampanii Rowerowy Maj. Organizatorzy szykują kilka zmian względem poprzedniego sezonu.

Choć wiosna jeszcze daleko, w Warszawie rozpoczęto zapisy do kampanii Rowerowy Maj. Organizatorzy szykują kilka zmian względem poprzedniego sezonu.

Bez zmian pozostaną: nagrody dla szkół i przedszkoli w postaci stojaków rowerowych, warsztaty dla wszystkich chętnych klas i grup oraz promocja zdrowego trybu życia poprzez ruch i zrównoważoną mobilność.

Zmianie ulegnie to, że w kampanii będą mogły brać udział przedszkola, będzie więcej praktycznych ćwiczeń podczas warsztatów oraz zwiększą się wymagania i wprowadzona zostanie minimalna liczba przejazdów do otrzymania nagrody.

Do kampanii zapisywać się można poprzez strony rowery.um.warszawa.pl/rowerowy-maj oraz fb.com/RowerowyMajWarszawa

- Wypełnienie formularza przez zainteresowane placówki jest dla nas równoznaczne ze zgłoszeniem się szkoły/przedszkola do kampanii. Prosimy o przemyślenie sprawy! Skrupulatnie wypełniony formularz pomoże nam oszacować skalę zbliżającej się akcji i przygotować się do niej jak najlepiej. Dlatego choć na zgłoszenia czekamy do lutego 2019 to prosimy o zadeklarowanie chęci udziału bez zbędnej zwłoki – pisze Edyta Mantorska – koordynator kampanii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Rowerowy Maj
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.