TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa szuka koordynatora kampanii Rowerowy Maj
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 21.01.2019 16:50:19
Warszawa szuka koordynatora kampanii Rowerowy Maj

Wiosną ruszy w Warszawie kampania Rowerowy Maj. Organizatorzy ze stolicy szukają koordynatora do pomocy w realizacji Rowerowego Maja. Zgłoszenia można wysyłać do 28 stycznia.

Wiosną ruszy w Warszawie kampania Rowerowy Maj. Organizatorzy ze stolicy szukają koordynatora do pomocy w realizacji Rowerowego Maja. Zgłoszenia można wysyłać do 28 stycznia.

- Szukamy pozytywnie zakręconej i dobrze zorganizowanej osoby do pomocy w koordynacji kampanii – informuje Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej.

Każdy zainteresowany pracą powinien przesłać CV i krótki list motywacyjny na adres: rowerowymaj@zdm.waw.pl  do 28 stycznia 2019 roku.

Praca ma polegać m.in. na pomocy w organizacji konferencji rowerowej dla nauczycieli, współpracy z koordynatorami rowerowymi w szkołach i przedszkolach, prowadzeniu promocji projektu oraz
odwiedzaniu szkół i przedszkoli w trakcie kampanii.

Pracodawca oferuje umowę zlecenie na czas trwania projektu, czyli do lipca 2019 roku, wynagrodzenie w wysokości minimum 26 zł/h. Oczekiwania to m.in. wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki, doświadczenie przy koordynacji projektów, doświadczenie w pracy z CMS, lekkiego pióra i zainteresowania komunikacją rowerową.

Rowerowy Maj to ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna, której celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz zrównoważonej mobilności wśród dzieci. Do kampanii zapisywać się można poprzez strony rowery.um.warszawa.pl/rowerowy-maj oraz fb.com/RowerowyMajWarszawa

Zobacz szczegółySpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
Rowerowy Maj
kampania
praca
koordynator
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.