TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Właściciel marki Reserved zwycięzcą wyzwania rowerowego w Gdańsku
LPP S.A. - Opublikowano: 08.06.2017 20:21:11 7 komentarzy
Zdj. Materiały prasowe

- Pracownicy LPP wykręcili ponad 55 tys. km - najwięcej dla Gdańska - najbardziej rowerowego miasta w Europie w European Cycling Challenge 2017; - LPP zostało także najlepszą firmą w rowerowej rywalizacji w Krakowie.

- Pracownicy LPP wykręcili ponad 55 tys. km - najwięcej dla Gdańska - najbardziej rowerowego miasta w Europie w European Cycling Challenge 2017; - LPP zostało także najlepszą firmą w rowerowej rywalizacji w Krakowie; - Rekordową liczbę kilometrów przejechał Mariusz Kowal, fotograf LPP, który zwyciężył w rankingu indywidualnym; - Pracownicy LPP jeżdżą od tego sezonu po Gdańsku na służbowych rowerach, kontynuując rowerową pasję.

"European Cycle Challenge to wydarzenie, które zaangażowało wielu naszych pracowników. Aby wesprzeć ich w realizacji wyzwania wprowadziliśmy w firmie służbowe rowery. Ponadto mamy w LPP. Dziesiątki aktywnych sportowców zrzeszonych w LPP Team. Najlepszym zawodnikom nasz Zarząd funduje nagrody, organizujemy dla nich bezpłatne przeglądy oraz rowerowe stacje naprawcze. Widać, że nasi ludzie mają w sobie mnóstwo energii do realizowania sportowych pasji" - mówi Sławomir Ronkowski, dyrektor ds. Komunikacji i Zrównoważonego Rozwoju LPP S.A.

Zakup służbowych rowerów w LPP opłacił się. Pracownicy firmy "wykręcili" pierwsze miejsce w rywalizacji gdańskich firm w ECC 2017. Łącznie przejechali ponad 55 tys. km - mogliby więc okrążyć na rowerach Ziemię! Gdańsk zyskał status najbardziej rowerowego miasta Europy i zajął miejsce na podium w kategorii liczby aktywnych uczestników wyzwania. Przyczynili się do tego pracownicy firmy, na czele z fotografem Mariuszem Kowalem, który przemierzając na rowerze codzienną drogę do pracy - studia fotograficznego LPP w Pruszczu Gdańskim przejechał niemal 3800 km! W wydarzeniu brało udział aż 20 proc. pracowników LPP, a łącznie w mieście ponad 3,5 tysiąca osób. Ponadto, zespół LPP uplasował się na szczycie rywalizacji firm w Krakowie, który podobnie jak Gdańsk trafił do czołówki najbardziej rowerowych miast.

W skład firmowej drużyny LPP TEAM wchodzi obecnie ok. 100 pracowników, zarząd LPP sponsoruje sprzęt, odzież oraz udział w imprezach sportowych. W tym roku LPP zakupiło służbowe rowery dla pracowników centrali w Gdańsku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
Europejskiej Rywalizacji Rowerowej
European Cycling Challenge
ECC
sport
lifestyle
LPP
Reserved
 • Borys – 09.06.2017

  Widać w firmie dużo zapaleńców jednośladów, gratulacje wyniku, wygranej i zaangażowania. Cel słuszny, trzeba jak najwięcej akcji promujących aktywność fizyczną w osób w każdym wieku.

 • Danny – 09.06.2017

  Również gratuluję wyniku, dla zwycięzcy jak i dla całej spółki LPP. Tak powinien wyglądać nowoczesny biznes.

 • sobota – 09.06.2017

  LPP to dobrze prowadzone przedsiębiorstwo (że sobie pozwolę użyć takiego słowa). Duży rozwój + takie działania jak te, co raz, że wpływa pozytywnie na środowisko, a dwa że na zdrowie pracowników

 • kamilamila – 09.06.2017

  W ogóle świetna inicjatywa, dobrze że LPP organizuje takie rzeczy swoim pracownikom

 • korona – 09.06.2017

  Inne polskie firmy powinny iść w ślady LPP, rowery są bardzo na czasie

 • fisher – 09.06.2017

  Pracownicy w dobrej kondycji, zwłaszcza Pan fotograf. Takie drużynowe wyzwania pokazują, że w firmie musi być dobra atmosfera, nie ma to jak po tygodniu pracy wspólnie na rowerach wybrać się za miasto.

 • mrukimruk – 13.06.2017

  Idea drużyny pracowniczej bardzo mi się podoba, zwłaszcza że ta jest nastawiona na kolarstwo, brawa dla szefostwa za inicjatywę.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.