TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Był pijany to zniszczył hulajnogę
- Opublikowano: 27.08.2019 14:30:06
Wrocław: Był pijany to zniszczył hulajnogę

33-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany kilka dni temu na wrocławskim Grabiszynku, w związku ze zniszczeniem elektrycznej hulajnogi.

33-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany kilka dni temu na wrocławskim Grabiszynku, w związku ze zniszczeniem elektrycznej hulajnogi należącej do jednej z popularnych wypożyczalni.

W ubiegłym tygodniu policjanci z wrocławskiej komendy miejskiej, otrzymali telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie, który awanturuje się przy wejściu do jednej z galerii handlowych. Na miejsce bezzwłocznie został wysłany patrol, który kontrolował teren wrocławskiego Grabiszynka.

Wstępnie okazało się, że awanturujący się mężczyzna nie tylko przeszkadzał innym klientom sklepu, ale również dopuścił się przestępstwa. Według świadków zdarzenia, kiedy 33-latek został wyproszony z terenu galerii, prawdopodobnie w przypływie emocji, chwycił stojącą obok wejścia hulajnogę elektryczną i zaczął uderzać nią o chodnik. Hulajnoga o wartości kilku tysięcy złotych nie należała jednak do 33-letniego wrocławianina, lecz do jednej z popularnych wypożyczalni tego typu pojazdów elektrycznych.

Kiedy policjanci wysłuchali relacji świadków tego zdarzenia, przeprowadzili rozmowę z mężczyzną, który dopuścił się zniszczenia mienia. Nie było to jednak takie łatwe. Wrocławianin miał ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a kontakt słowny i logiczny z nim, był bardzo mocno utrudniony.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu, a policjanci zabezpieczyli zniszczoną hulajnogę.

Przypomnijmy, że za zniszczenie mienia obowiązujące przepisy przewidują maksymalną karę w postaci 5 lat pozbawienia wolności. Jak za swój czyn odpowie 33-letni wrocławianin, zadecyduje teraz sąd.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
hulajnoga
wandal
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.