TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: hulajnogi Lime zostają na zimę
WROCLAW.PL InfoBike.pl - Opublikowano: 06.11.2019 11:30:17
Wrocław: hulajnogi Lime zostają na zimę

Hulajnogi Lime będą dostępne we Wrocławiu również w sezonie zimowym. Pozostali operatorzy (BIRD, HIVE) sezonowo wycofują się z rynku.

Hulajnogi Lime będą dostępne we Wrocławiu również w sezonie zimowym. Pozostali operatorzy (BIRD, HIVE) sezonowo wycofują się z rynku.

Wypożyczalnia "Lime" zostaje ze swoimi użytkownikami przez cały rok. Zastrzega sobie jednak, że ze względów bezpieczeństwa, w przypadku trudnych warunków pogodowych, dostęp do hulajnóg może być tymczasowo blokowany.

– Podjęliśmy decyzję o pozostawieniu hulajnóg do dyspozycji użytkowników także w okresie jesienno-zimowym. Jednocześnie zwracamy uwagę na bardzo ważne kwestie bezpieczeństwa, które w tym okresie są dodatkowo uwarunkowane zmienną pogodą. Tak jak w poprzednim roku, strefa operacyjna Lime zostanie czasowo ograniczona, by wraz z końcem okresu zimowego wrócić do swojego poprzedniego kształtu – wyjaśnia Paulina Mróz, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Jak korzystać z Lime?

Wystarczy pobrać aplikację, znaleźć dostępną hulajnogę na mapie (co w sezonie zimowym może przysparzać kłopotów) i zapłacić online. Hulajnogą "Lime" można przejechać się już za startowe 2 zł i 50gr opłaty za każdą minutę użytkowania.

Operator, dbając o nasze bezpieczeństwo przypomina o zwracaniu uwagi na warunki atmosferyczne i śliską nawierzchnię.

Zaznacza, że bardzo ważne jest sprawdzenie sprawności urządzenia (w tym koniecznie hamulców). Zaleca nam również zakładanie kasku ochronnego, a wieczorami odzieży z odblaskami.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
hulajnoga
Lime
Wrocław