TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: pasy rowerowe na alei Kromera
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 12.01.2018 17:00:06
Wrocław: pasy rowerowe na alei Kromera

We Wrocławiu trwa przetarg na rozbudowę alei Kromera. W ramach inwestycji powstaną m.in. pasy rowerowe i przejazdy rowerowe. Oferty można składać do 22 stycznia.

We Wrocławiu trwa przetarg na rozbudowę alei Kromera. W ramach inwestycji powstaną m.in. pasy rowerowe i przejazdy rowerowe. Oferty można składać do 22 stycznia.

Nowa infrastruktura rowerowa ma powstać od ul. Miechowity do mostów Warszawskich. Realizacja inwestycji będzie podzielona na dwa etapy, co ma zminimalizować utrudnienia w ruchu pieszym i drogowym. Realizacja inwestycji ma trwać pięć miesięcy.

W pierwszym etapie planowane jest wykonanie prac na al. Kromera od ul. Miechowity do ul. Boya-Żeleńskiego. Robotnicy zajmą jezdnię na szerokości około 0,5-1 metra, co nie powinno wpłynąć na ograniczenia w ruchu – podkreśla Ewa Mazur.

Jak informuje oficjalna strona internetowa Wrocławia dzięki inwestycji dobry łącznik do ul. Jedności narodowej zyskają rowerzyści podróżujący do centrum z Karłowic. Łatwiej będzie również przejechać ten odcinek rowerzystom jadącym z Psiego Pola.

 


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
przetarg
pasy rowerowe
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.